AZ ÉSZAK-ALFÖLDI REGIONÁLIS DIÁKSZÍNJÁTSZÓ TALÁLKOZÓ 2019 EREDMÉNYEI

Arany minősítések

Asszonyállat – Korányi 9.D, Korányi Frigyes Görögkatolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Nagykálló
Rendező: Vona Éva
Mozgás: Demarcsek Dániel

Az előadás meghívást kapott az Országos Diákszínjátszó Találkozóra, Gyomaendrődre.

Hol volt, hol nem… – Korányi 11-12.D, Korányi Frigyes Görögkatolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Nagykálló
Rendező: Demarcsek Zsuzsa
Koreográfus: Demarcsek Dániel
Zene: Lajtorjás Banda

Ezüst minősítések

Sartre: Zárt tárgyalás – Korányi-12.D, Korányi Frigyes Görögkatolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Nagykálló
Rendező: Vona Éva

Chowaniecz: Gardénia – Alacarte, Korányi Frigyes Görögkatolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Nagykálló, Vásárhelyi László Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
Rendező: Mendler Mónika

Shakespeare: És Rómeó és Júlia, avagy lehetsz király – Korányi-11.D, Korányi Frigyes Görögkatolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Nagykálló
Rendező: Vona Éva
Zene: Czérna Kornélia
Mozgás Nagyidai Gergő

Bronz minősítések

Arzén Konc Lénia: A Tenger egybegyúrva a Nappal – Mi magunk, Korányi Frigyes Görögkatolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Nagykálló, Vásárhelyi László Alapfokú Művészeti Iskola, Nyíregyháza
Rendező: Vona Éva, Czérna Kornélia

Különdíjak

Szép Evelin – színészi munkájáért minden előadásban – Korányi Frigyes Görögkatolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Nagykálló
Darai Hajnalka – színészi alakításáért a Hol volt, nem című darabban – Korányi Frigyes Görögkatolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Nagykálló
Nagy Dávid – színészi munkájáért minden előadásban – Korányi Frigyes Görögkatolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Nagykálló
Páll Klára – Legjobb női alakítás díja + meghívás a nyári táborba – Korányi Frigyes Görögkatolikus Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium, Nagykálló

A hozzászólások jelenleg ezen a részen nincs engedélyezve.